niedziela, 22 listopada 2015

Stosik recenzencki

Hej kochani! Za oknem zimno i ponuro, więc postanowiłam opowiedzieć wam miłą dla ucha mola książkowego opowieść.

Kilka dni temu wracałam z pracy późno w nocy. Byłam zmęczona, poirytowana i w ogóle jakaś  nie w sosie. Wchodzę do domu, a tam leży jakaś duża paczka zaadresowana do mnie. Oczywiście od razu zabrałam się za rozpakowywanie i moim oczom ukazało się toooo:
Nic tak nie poprawia humoru, jak piękny stos nowiutkich i pachnących książek od Pani Iwony Wodzińskiej z Insignis :).

A oto co zawiera stos (od dołu):
 1. Ed Sheeran, Phillip Butah Graficzna podróż - Eda Sheerana lubię słuchać, poza tym, wydaje mi się bardzo ciekawą osobowością, więc chętnie więcej się o nim dowiem.
 2. Dmitry Glukhovsky Metro 2033 - W KOŃCU MAM! Jak wiecie, albo i nie wiecie, seria Uniwersum Metro 2033 dawno temu zyskała sobie moją sympatię, która to utrzymuje się do dzisiaj. Do tej pory nie czytałam jednak oryginałów i przedstawicieli serii. Cieszę się, że będę mogła nadrobić.
 3. Dmitry Glukhovsky Metro 2034 - tom drugi.
 4. Dmitry Glukhovsky Metro 2035 - całkowita świeżynka, jeszcze pachnie drukarnią.
 5. Jeremy Clarkson Co może pójść nie tak? - bardzo lubię jego poczucie humoru, czasem zdarzy mi się obejrzeć jego program. Czytałam nawet jedną jego książkę o samochodach, na których prawie się nie znam. I mi się podobała!
 6. Regina Brett Twój dziennik - nowa pozycja Brett, to kalendarz. Ja swój wykorzystam w nadchodzącym roku 2016, ale jest stworzony tak, by można było z niego korzystać przez następne pięć lat. Śliczna sprawa. Spodziewajcie się recenzji w najbliższym czasie.
 7. Agnieszka Przybysz Miłość i pieniądze - ani jednego ani drugiego nigdy za wiele, nie oszukujmy się. A jak można sobie pomóc w zdobyciu fortuny, to niby czemu nie skorzystać? :)

9 komentarzy:

 1. Ja co prawda dla siebie nic nie widzę, ale Tobie życzę udanej lektury, masz w czym wybierać :)

  OdpowiedzUsuń
 2. "Metro..." kiedyś bardzo mnie ciekawiło, ale po kilku niezbyt pochlebnych recenzjach postanowiłam sobie odpuścić. Życzę miłej lektury! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. To naprawdę świetna przesyłka ;) O "Metrze" sporo słyszałam, moja koleżanka jest nim zachwycona. Czekam na recenzję kalendarza Brett! ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Genialna przesyłka :) Zazdroszczę szczególnie publikacji dotyczącej Sheerana i nowości Reginy Brett.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie wiedziałam, że Regina Brett wydała kalendarz. Muszę koniecznie nabyć:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Musze się chyba bliżej zainteresowac "Twoim dziennikiem"

  OdpowiedzUsuń