niedziela, 11 stycznia 2015

Zapowiedź "Girl Online" Zoe Sugg

Już wkrótce nakładem Wydawnictwa Insignis, ukaże się w Polsce książka wideoblogerki  Zoe Sugg: "Girl Online".


Zoe Sugg, znana jako Zoella, jest 24-letnią brytyjską vlogerką. Jej vlogi poświęcone urodzie, modzie, stylowi życia subskrybuje ponad 9 milionów użytkowników YouTube, a liczba wyświetleń często przekracza 12 milionów miesięcznie. W 2011 Zoe zdobyła nagrodę Cosmopolitan Blog Award dla "Najlepszego Bloga o Urodzie" w kolejnym roku otrzymała nagrodę dla "Najlepszego Vloggera" w kategorii uroda. W 2013 i 2014 roku otrzymała nagrodę dla "Najlepszego  Brytyjskiego Vlogera" w ramach Radio 1 Teen Awards rozdawanych przez BBC Radio 1 oraz nagrodę Nickeledeon Kid's Choice Award dla "Ulubionego Brytyjskiego Vloggera".

"Girl Online" to najszybciej sprzedająca się książka w Wielkiej Brytanii w 2014 roku. Powieść w pierwszym tygodniu po premierze sprzedała się w ponad 78 tys. egz. "Girl Online" porusza niektóre z najważniejszych problemów, z jakimi spotykają się dzisiejsze nastolatki. Autorka zachowuje przy tym lekki ton narracji zwyczajnej dziewczyny.

Co myślicie o takim szalonym debiucie? Ja jestem bardzo ciekawa. Póki co, w oczekiwaniu na książkę, obejrzę filmiki Zoe :).

1 komentarz:

  1. Pierwszy raz słyszę o tej dziewczynie. Chętnie sięgnę po tą książkę, tylko boję się, że będą to dziwne wynurzenia. Ale sprawdzę i jak coś odszczekam to co mówiłam :)

    OdpowiedzUsuń