wtorek, 18 lutego 2014

ZAPOWIEDZI

Dziś wrzucam szybciutko zapowiedzi nowości i lecę spać :).

Premiera Dziedzictwo przodków Surena Cormudjana, najnowszej brawurowej postapokalipsy w ramach projektu Dmitrija Glukhovsky’ego Uniwersum Metro 2033.

Od dziś w księgarniach do nabycia powieść Surena Cormudiana zatytułowana Dziedzictwo przodków. Najnowsza postapokalipsa wydawnictwa Insignis, opublikowana w ramach projektu Uniwersum Metro 2033 przenosi czytelnika do Kaliningradu, tuż przy granicy z Polską.
Na tych niegdyś niemieckich ziemiach ocaleli nieliczni. Ich trudnej egzystencji w zniszczonym świecie zagraża dodatkowo bliskość Bałtyku – w jego głębinach skorodowały zatopione niegdyś arsenały broni chemicznej i biologicznej, uwalniając śmiercionośne wyziewy. Ale od morza nadciągnie też inne niebezpieczeństwo… Przybysze, w imię dziedzictwa przodków, gotowi są nieść śmierć i zniszczenie.

Witajcie w mrocznych, skrywających tajemnice III Rzeszy podziemiach Kaliningradu!

Osobiście nie mogę się już doczekać. W kolejce czeka jeszcze jedna książka z serii Metro, ale każdą nowość wypatruję z daleka :)

Już 5 marca premiera najnowszej książki Olivera Bowdena z bestsellerowej serii Assassin’s Creed pt. Czarna bandera
Akcja najnowszej książki Olivera Bowdena przeniesie czytelników w początkowe lata XVIII stulecia, w złotą erę piractwa.
Jej bohaterem jest Edward Kenway, dorastający w Anglii, arogancki młodzieniec, syn walijskiego hodowcy owiec, niemogący pogodzić się z niskim statusem społecznym i materialnym rodziny. W bristolskich barach, pośród łatwych kobiet i pijackich bijatyk snuje plany zdobycia majątku i pozycji. Nie zmienia tego nawet małżeństwo z piękną Caroline.
By zrealizować swe cele Edward zaciąga się na statek, próbując korsarskiego fachu. Jego drogę znaczą chciwość, ambicje i zdrady. Podążając za swoimi pragnieniami, zyskuje sławę jednego z najniebezpieczniejszych piratów tamtych czasów.
Kiedy na jaw wychodzi spisek zagrażający wszystkiemu, co drogie jego sercu, budzi się w nim żądza zemsty. I tak oto zostaje wciągnięty w odwieczną walkę asasynów i templariuszy…
To wszystko i znacznie więcej znajdziecie w najnowszej, brawurowej książce Olivera Bowdena Assassin’s Creed: Czarna bandera.

4 komentarze:

  1. Oba tytuły zapowiadają się ciekawie :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Koniecznie muszę znaleźć czas na pierwszą część Metra. Tak o niej głośno a ja nie czytałam....

    OdpowiedzUsuń
  3. Szczególnie zainteresowałaś mnie tą drugą książką, bo słyszałam co nieco o grze i wiem komu ja polecę :)

    OdpowiedzUsuń